Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Воював за ІГ німецький репер Deso Dogg убитий у Сирії


Опубликованно 13.02.2018 02:16

Воював за ІГ німецький репер Deso Dogg убитий у Сирії

Сайт, що відслідковує діяльність терористів, опублікував кілька фото, на яких, імовірно, знято тіло загиблого Кусперта.

У Сирії був убитий примкнув до бойовиків терористичної угруповання "Ісламська держава" колишній німецький репер Деніс Кусперт, відомий під сценічним псевдонімом Deso Dogg. Про це повідомив німецький таблоїд Bild з посиланням на сайт, що відслідковує діяльність терористів.

У Сирії показали тонни зброї НАТО, захопленого у бойовиків ІГ

Даний сайт опублікував кілька фото, на яких, імовірно, знято тіло загиблого Кусперта. Крім того, під фотографіями було пояснення, в якому говорилося, що Абу Тальха аль-Альмани (Кусперт — ред.) помер в середу у селі сирійській провінції Дейр-ез-Зор.

У жовтні 2015 року телеканал CNN повідомив, що Кусперт був ліквідований в ході нальоту американської авіації в Сирії. До цього держдеп США вніс Кусперта в список особливо небезпечних міжнародних терористів. За даними відомства, колишній репер з Берліна приєднався до ІГ в 2012 році і служив пропагандистом і вербувальником угруповання. Він кілька раз фігурував у відеороликах ІГ і один раз з'явився в кадрі з відрізаною головою.

Раніше повідомлялося, що перекладачка ФБР Даніела Грін бігла в Сирію і вийшла заміж за Кусперта в 2014 році. Через кілька тижнів Грін усвідомила, що зробила помилку, і повернулася в США, де її заарештували. Грін погодилася співпрацювати з владою. Її засудили до двох років тюремного ув'язнення. Влітку 2016 року вона вийшла на свободу.


banner14

Категория: Культура

Воював за ІГ німецький репер Deso Dogg убитий у Сирії


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.