Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Посольство України негативно оцінило концерт артистів з РФ у Вашингтоні


Опубликованно 13.02.2018 02:16

Посольство України негативно оцінило концерт артистів з РФ у Вашингтоні

У посольстві України у Вашингтоні висловили жаль, що "підтримка заходів з боку окремих важливих американських недержавних структур створює майданчик для російської пропаганди і маніпуляції громадською думкою в США".

Посольство України в США визнав некоректним пов'язувати російських артистів Валерія Гергієва і Дениса Мацуєва з ідеалами єдності. Так українське диппредставництво прокоментувало "Концерт за єдність", який відбувся напередодні у Вашингтоні.

"13 листопада в р. Вашингтон відбувся так званий "Концерт за єдність" за участю Д. Мацуєва, Ст. Гергієва і симфонічного оркестру Марииинского театру, соорганизованный Посольством РФ, Інститутом російської культури та історії ім. Кармел..., організацією "Виконавські мистецтва Вашингтона", Центром виконавських мистецтв ім. Дж.Кеннеді, Національним собором р. Вашингтон і Інститутом Кеннана Центру ім.Вудро Вільсона. Посольство України в США цінує співпрацю з Інститутом Кеннана Центру ім. Вудро Вільсона, Національним собором р. Вашингтон, організацією "Виконавські мистецтва Вашингтона" і Центром ім. Дж.Кеннеді. У той же час ми відкинули запрошення відвідати цей концерт "за єдність". Вважаємо некоректним пов'язувати персоналії Ст. Гергієва і Д. Мацуєва, які підписали заяву на підтримку політики Кремля щодо окупації Криму, з ідеалами єдності, особливо в умовах агресії РФ проти України триває", — йдеться в заяві посольства, опублікованому на сторінці в Facebook.

Коментар посольства України в США

"Шкода, що підтримка заходу з боку окремих важливих американських недержавних структур створює майданчик для російської пропаганди і маніпуляції громадською думкою в США. На жаль, культура в цьому випадку стала цинічною інструментом для спроб зняття з міжнародного порядку денного питань про порушення норм міжнародного права з боку РФ. Ми залишаємося відкритими для подальшої спільної роботи у сфері культурної дипломатії з американськими партнерами, з якими ми поділяємо спільні цінності", — додали у посольстві України в США.

Крим був приєднаний до РФ в 2014 році. Україна та її міжнародні партнери не визнають приєднання півострова до Росії, визнавши це анексією, у зв'язку з чим проти Москви був введений ряд міжнародних санкцій.


banner14

Категория: Культура

Посольство України негативно оцінило концерт артистів з РФ у Вашингтоні


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.