Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У КВК повідомили про причини звільнення Маслякова


Опубликованно 11.02.2018 00:51

У КВК повідомили про причини звільнення Маслякова

Згідно із заявою міжнародного союзу КВН", процедура звільнення з посади директора ГУП "ММЦ Планета КВН" ініційована Олександром Масляковим на початку 2017 року.

Президент міжнародного союзу КВН" Олександр Масляков звільнився з посади директора ГУП "Московський молодіжний центр "Планета КВН" за своєю ініціативою, а не за перевірок прокуратури, які були ініційовані Transparency International, повідомили РІА Новини в прес-службі союзу.

Головні зірки Instagram 2017 року: Бейонсе, Роналду і шпіц Джифф

Раніше Transparency International опублікувала дослідження, згідно з яким при управлінні Масляковим ГУП "Московський молодіжний центр "Планета КВН" виник конфлікт інтересів, так як будучи його керівником, Масляков передав у власність Телевізійного творчого об'єднання "Олександр Масляков і компанія" (ТТО "Амік"), засновником якого є він сам, кінотеатр "Гавана". У травні Transparency International направило заяву в прокуратуру з проханням перевірити діяльність Маслякова. У травні 2017 прокуратура Москви повідомила, що угода була погоджена з департаментом майна Москви. Організація оскаржила відповідь московської прокуратури у Генеральній прокуратурі РФ, і тільки після цього уряд Москви звільнило Маслякова з посади директора ГУПа наказом від 21 липня 2017 року.

"Процедура звільнення з посади директора ГУП "ММЦ Планета КВН" ініційована А. В. Масляковим на початку 2017 року у зв'язку з необхідністю приведення його трудової діяльності у відповідність з вимогами федерального законодавства. Однак, у зв'язку з рядом обставин, в тому числі деяких бюрократичних моментів, цей процес дещо затягнувся. У той же час, це звільнення вироблено в повній відповідності з вимогами закону", — сказали в прес-службі.

У союзі підкреслили, що про обставини перевірки, в тому числі про зміст надійшла скарги, Маслякову відомо не було. При цьому на момент надходження запиту прокуратури він вже не перебував на посаді директора ГУП.

"Наскільки відомо, за результатами цієї перевірки, ніякі заходи реагування не вживалися. Таким чином, доводи організації Transparency International не підтвердилися", — підкреслили в прес-службі.

Раніше повідомлялося, що один із засновників "Клубу веселих і кмітливих", поет і письменник Андрій Меньшиков помер на 73-му році життя.


banner14

Категория: Культура

У КВК повідомили про причини звільнення Маслякова


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.