Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Потрапила в ДТП у США українська модель залишається повністю паралізованим


Опубликованно 10.02.2018 15:44

Потрапила в ДТП у США українська модель залишається повністю паралізованим

За інформацією Божени Рынсой, після операції у Єлизавети Кузьменко 6 і 7 хребці і нервові зв'язки відновити не вдалося, буде паралізована нижче шиї, і поки не відомо, чи зможе дихати сама.

Українська модель Єлизавета Кузьменко, яка потрапила в аварію в Лос-Анджелесі, паралізована нижче шиї. Дівчині зробили кілька операцій, проте відновити нервові зв'язки не вдалося, повідомляє Божена Ринський в Facebook.

Повідомляється, що дівчина перенесла ряд операцій на печінці, зламаною верхньої щелепи і хребті.

"Лізе Кузьменко зробили останню операцію на хребті. До цього були операції на печінці та на зламаною верхньої щелепи. Але 6 і 7 хребці і нервові зв'язки відновити не вдалося. Буде паралізована нижче шиї, і поки не відомо, чи зможе дихати сама", — написала Ринських.

Нагадаємо, у Каліфорнії сталася аварія, в результаті якого постраждали шість чоловік. Серед них — відома українська модель Єлизавета Кузьменко. У момент зіткнення вона і фотограф Наталія Кордано їхали в таксі Uber, коли в їх авто врізався позашляховик Mercedes, яким керував п'яний водій.Таксі перекинулося і Кузьменко отримала важкі травми. Пізніше вона впала в кому.


banner14

Категория: Культура

Потрапила в ДТП у США українська модель залишається повністю паралізованим


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.