Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Гройсман заявив, що 14 лютого Кабмін прийме рішення щодо монетизації субсидій ОСББ


Опубликованно 10.02.2018 11:07

Гройсман заявив, що 14 лютого Кабмін прийме рішення щодо монетизації субсидій ОСББ

Кабінет міністрів України 14 лютого прийме зміни по монетизації субсидій ОСББ. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман в ході Години запитань до уряду в парламенті, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Нардеп від "Самопомочи" Альона Бабак заявила, що комітет ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на своєму засіданні висловив недовіру і визнав незадовільною роботу міністра фінансів Олександра Данилюка і його заступника Сергія Марченка із-за якості проведення монетизації субсидій.

Зазначимо, у ВР зареєстровано відповідну постанову №8025.

"Вся Україна в колапсі, підприємства водо-, теплопостачання не знають, як вони в січні будуть отримувати субсидії. ОСББ і ЖБК взагалі залишилися без уваги. Ви не чуєте людей. ОСББ не хочуть адмініструвати субсидії, вони хочуть, щоб домогосподарства отримували ці кошти безпосередньо. Якщо ви не ходите на засідання комітетів, коли саме, назвіть дату, буде прийнято постанову та зміни до наказу Мінфіну? Назвіть цю дату", - сказала Бабак.

Зі свого боку, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив: "Що стосується ОСББ, що стосується виробників енергії та комунальних послуг, все, гривня в гривню, буде їм заплачено грошима. Ми в наступну середу приймемо зміни, які необхідні, і я вважаю, що система запрацює абсолютно нормально. Я прошу вибачення за такі технічні збої, але підкреслюю, що саме ми робимо це вперше і робимо це відповідально. Ми не залишимо ні одне ОСББ без уваги і з боргами".

Нагадаємо, вчора було оприлюднено заяву з боку українських об'єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо запропонованих Міністерством фінансів змін щодо пільг і субсидій. Представники ОСББ попросили Кабмін затвердити реальний механізм виплати у грошовій формі пільг та житлових субсидій, починаючи з періоду за січень 2018 року, а запропонований Міністерством фінансів проект постанови - відхилити.


banner14

Категория: Общество

Гройсман заявив, що 14 лютого Кабмін прийме рішення щодо монетизації субсидій ОСББ


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.