Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

ТОП-концертів у Львові в лютому


Опубликованно 08.02.2018 17:10

ТОП-концертів у Львові в лютому

Львів завжди вважався центром усього українського. Тому не дивно, що саме це місто вважається культурною столицею країни. На вулицях міста Лева, гуляючи з філіжанкою запашної кави, можна зустріти багато визначних особистостей, повеселитися на фестивалях різноманітної тематики, весело провести час всією родиною.

Місто вже давно відоме театральними прем’єрами, нестримними веселощами на нічних вечірках, а також концертними програмами відомих українських та світових виконавців. У кожного охочого є можливість пересвідчитися в цьому і придбати квитки на захід, який вас зацікавив.

Концертна програма в місті Лева

Львівський національний академічний театр і опери запрошує на зустріч з відомим бандуристом. Георгій Матвіїв здобув славу завдяки тому, що створив сучасні прийоми гри на музичному інструменті. Він відомий не лише як виконавець музичних етюдів, композитор, а і як викладач Одеської музакадемії ім. А.В.Нежданової. Його досягнення в музичному мистецтві неодноразово відзначали на джазових та академічних конкурсах. В його творчості переважають стилі:

  • джаз;
  • блюз;
  • імпресіонізм.

За час своєї діяльності Георгій створив 4 альбоми. Його доробки стали відомі та припали до душі не лише поціновувачам музики в Україні, а й за її межами, наприклад, в Франції, Німеччині, Словаччині, Білорусі, Данія та інших країнах Європи. Саме Георгій Матвіїв був обраний для участі в джазовому концерті в Європі. Відбір проводився за принципом «один представник з європейської країни».

Це не просто концерт, це демонстрація росту і вдосконалення музичного мистецтва. Музика супроводжується відеорядом, що дає можливість не тільки почути, а й побачити звучання бандури. Також в програмі заявлені переможці конкурсів В.Гамар та Ю.Когут. У львів’ян і гостей міста в кінці лютого є можливість послухати бандуру, яка співає немов весь оркестр.

ШОУЮРИ

У вас зимова депресія, не вистачає яскравого сонячного проміння, тепла та гарного настрою? У нас все це є. І все це можна отримати, придбавши квитки на ШОУЮРИ.
Юрій Горбунов запрошує на нове гумористичне шоу за його участі, а також інших акторів та гумористів.

На новому розважально-гумористичному шоу відомого комедійного актора і артиста Ю.Горбунова глядачів чекає справжній феєрверк емоцій та вражень. Завдяки розважальній програмі у кожного присутнього буде можливість не просто відпочити і посміятися від душі, а ще й зазирнути за завісу, або потрапити на знімальний майданчик. Адже біль частина цікавих моментів телебачення залишається секретом для глядача назавжди. Лише Ю.Горбунов вирішив поділитися смішними ситуаціями, які трапляються на майданчиках.

Студія «Магарич» - це автори гумористичних телепроектів, відомих серіалів та кіно, концертних програм.


banner14

Категория: Афиша*

ТОП-концертів у Львові в лютому


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.