Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Карнітин – помічник в жирспалюванні


Опубликованно 29.08.2017 07:52

Карнітин – помічник в жирспалюванні

Чимало людей починають ходити в зал або бігати (або займатись іншим спортом) з метою скинути «зайву» вагу за рахунок жирових відкладень. При цьому для прискорення результату часто застосовуються виснажливі дієти, на які організм реагує ще більшим накопиченням жиру в якості самозахисту. Ще один нерозумний варіант – скуповувати в магазині спортивного харчування баночки з «Чорною вдовою» і «Метілдреном» в надії на чарівну дію чарівної таблетки. Але, як найчастіше буває, найдієвіший варіант – найпростіший і найдоступніший: це купити Л-карнітин. У статті ми опишемо його дію і роль в жироспалюванні, а також переваги перед більш потужними термогеніками.

Отже, карнітин – це речовина, схожа з вітамінами групи B – тобто це добавка, яка сприяє жироспалюванню, але жироспалювачем в звичному сенсі цього слова не є. Дія карнітину полягає в тому, що він перетворює зайвий жир в організмі в енергію під час тренувань, бігу, боротьби і т.д. Тобто фізичні навантаження – необхідна умова для ефективного спалювання жиру за допомогою Л-карнітину. Головний плюс в тому, що цей процес відбувається поступово і природно для організму, а після припинення вживання вага не повернеться (звичайно, якщо дотримуватися більш-менш правильного харчування).

Важливим фактором на користь вибору карнітину є його нешкідливість для серця. Точніше, навіть навпаки: карнітин зміцнює серцево-судинну систему, і його застосовують навіть люди, далекі від спорту.

Звичайно, щоб схуднути і поліпшити фігуру за допомогою карнітину доведеться докласти зусиль. Серед них обов'язкові систематичні тренування будь-якого характеру: з залізом, кардіо, кроссфіт, біг, єдиноборства, навіть ходьба швидким кроком 4-5 км в день підійде. Щодо їжі, необхідно буде розрахувати денну калорійність для своєї ваги і вживати в день на 20% менше від цього числа. Виключити з раціону солодку газовану воду, вироби з білої муки і з високим вмістом цукру, а швидкі вуглеводи вживати тільки зранку. Вуглеводи в основному споживати з низьким і середнім глікемічним індексом: рис, гречка, картопля в мундирі.

Можливо, це здасться трохи складним на перший погляд, але перші ж результати подарують вам мотивацію і далі вдосконалювати своє тіло і самопочуття, у чому відмінно допоможе л-карнітин.

І пару загальних слів щодо вживання: випивайте по порції з ранку і/або за годину до фізичної активності. Більш детальна інформація знаходиться на упаковці кожної добавки і в описі картки товару в інтернет-магазині.

Джерело: http://www.vb.by/society/health/vybor_proteina.html


banner14

Категория: В мире

Карнітин – помічник в жирспалюванні


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.