Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Культура

Брітні Спірс похвалилася тілом в мереживній білизні

Американська зірка поп-сцени Брітні Спірс регулярно ділиться з шанувальниками пікантними знімками, і четвер не став винятком. Instagram співачки поповнився фото, на якому вона зображена в червоному мереживній білизні.

Знімок набрав понад 330 тисяч "лайків".

Передплатники зірки завалили її компліментами з приводу стрункої фігури: "Красуня", "Вогонь", "Гарна", "Прекрасна".

Але деякі фолловери розкритикували за використання фотошопу.

Брітні Спірс в червоному білизна

 

подробнее )

Знамениті сестри-моделі шокували оголеною фотосесією

Одні з найвідоміших моделей світу сестри Белла і Джіджі Хадід знялися оголеними для фотосесії в глянцевому журналі. Фото шокувало не тільки читачів, але і близьких дівчат.

Знамениті моделі сестри Белла і Джіджі Хадід з'явилися на сторінках січневого номера журналу Vogue повністю оголеними, дівчата зробили спільний кадр на провокаційній фотосесії.

Для дівчат цей журнал став першим в їх кар'єрі, який опублікував заради них подвійну обкладинку. Знімки в студії на Манхеттені зробив фотограф Стівен Майзел, макіяж — Джо Маккенна.

"Вона одна з тих, через кого я можу бути агресивною. Я пишаюся нею, я б зробила для неї все", — наводить видання слова Джіджі, сказані їй під час фотосесії.

Сестри Белла і Джіджі Хадід на обкладинці Vogue

Після публікації шокуючого знімка в коментарях користувачі соціальних мереж підняли справжню бурю. "Я намагаюся робити те, що здається мені реальним, і робити це з чесністю", — так Джіджі Хадід відреагували на закиди прихильників.

Нагадаємо, раніше Джіджі увійшла в десятку найбільш високооплачуваних моделей світу за версією Forbes. Її річний заробіток авторитетне видання оцінило в 9,5 мільйонів долларв.

подробнее )

Блакитна кров. Прибуття Петра і Марини Порошенко на Віденський бал

Перші три танцю Віденського балу: полонез, полька, вальс. Ще одним багаторічним правилом балу є те, що всі дівчата-дебютантки одягають білі сукні.

У столиці Австрії почався знаменитий Віденський бал —традиційне місце зустрічі сильних світу сього, серед яких в цьому році опинився і президент України Петро Порошенко.

У мережі вже з'явилися фото прибуття Петра Порошенко з дружиною Мариною та інших гостей в зал Віденської опери.

Петро і Марино Порошенко на Віденському балу

Відзначимо, що новина про участь Порошенка у Віденському балу викликала в Україні вельми неоднозначну реакцію, посилену недавнім елітним відпусткою президента на Мальдівах.

подробнее )

Опублікована перша глава заключного роману про Фандоріна

Очікується, що нова книга Бориса Акуніна під назвою "Не прощаюся" вийде 8 лютого 2018 року — у двадцяту річницю публікації першої книги з циклу про пригоди Фандоріна.

. Письменник Борис Акунін розмістив на своїй сторінці в Facebook перший розділ заключного роману серії "Пригоди Ераста Фандоріна".

Як зазначив письменник, публікація першої глави є новорічним подарунком для читачів серії.

З неї ви дізнаєтеся, що сталося з героєм у чорному-чорному місті", — додав Акунін.

Очікується, що нова книга письменника під назвою "Не прощаюся" вийде восьмого лютого 2018 року — у двадцяту річницю публікації роману "Азазель" — першої книги з циклу про пригоди Фандоріна. Дія твору розгортається в XX столітті. Як повідомив сам Акунін, роботу над новим романом він завершив у жовтні, однак він зазначив, що попереду ще багато роботи.

"Пригоди Ераста Фандоріна" Бориса Акуніна являють собою цикл історичних детективів, що оповідають про детектива Фандоріна. Всього у серію увійшли 15 книг. Останній роман "Не прощаюся" стане заключним.

подробнее )

Веган і захисник тварин. Стало відомо, хто стане новим Джокером

Сценарій пишуть володар "Оскара" Скотт Сільвер ("8 миля") і Тодд Філліпс ("Похмілля у Вегасі", "Хлопці зі стволами"), який заодно виступить і в якості режисера.

Кіностудія Warner Bros. не відмовилася від планів отримати у себе двох Джокерів відразу. Виявляється, поки Джаред Літо чекає на повернення до ролі Джокера в сіквелі "Загону самогубців", Хоакін Фенікс стане новим Джокером в окремому, сольному фільмі.

Переговори Фенікса з Warner Bros. вже пройшли, і актор дав свою згоду на роль – зараз не вистачає тільки офіційного анонсу. Робота над "сольником" про Джокера, втім, вже почалася: сценарій пишуть володар "Оскара" Скотт Сільвер ("8 миля") і Тодд Філліпс ("Похмілля у Вегасі", "Хлопці зі стволами"), який заодно виступить і в якості режисера.

Офіційної інформації про соло-фільмі про Джокера немає, але раніше повідомлялося, що це буде спроба розповісти передісторію персонажа. Творці "сольника" збираються зняти щось похмуре і реалістичне в дусі "Таксиста" або "Скаженого бика" Мартіна Скорсезе. Дія, ймовірно, розгорнеться в Готемі в епоху вісімдесятих. Дати прем'єри нового проекту поки немає.

Хоакін Фенікс — веган. У 2003 році взяв участь у створенні документального фільму про жорстокість до тварин "Земляни", в якому крім нього взяло участь безліч інших веганів. Фенікс є членом організацій "На захист тварин" і "Люди за етичне поводження з тваринами".

Нагадаємо, німецькі студенти побудували електромобіль на сонячних батареях, він зроблений з перероблених і натуральних матеріалів.

подробнее )

У США у віці 27 років помер відомий репер

Причини смерті репера невідомі, проте американські ЗМІ відзначають, що здоров'я виконавця останнім часом погіршувався. У жовтні він потрапив до лікарні з нирковою та печінковою недостатністю.

Американський реп-виконавець Деррік Коулман, відомий під псевдонімом Фредо Сантана, помер у віці 27 років. Про це повідомив його близький друг і продюсер Максо Крим у своєму Instagram-акаунті.

Новина про відхід з життя Коулмана підтвердили і інші музиканти, в тому числі канадський репер і підприємець Дрейк.

"Спочивай з миром, Сантана", - зазначив він в запису.

подробнее )

Халат або розкішний туалет. Сукню голлівудської діви викликало суперечки

Сукню актриси було виконано з чорного мережива і було фактично повністю прозоре із дуже глибоким декольте. Користувачі порівняли його з нижньою білизною та банним халатом.

Сукню голлівудської актриси Кетрін Зети-Джонс, у якому вона блищала на церемонії вручення премії "Золотий глобус", викликало суперечки в мережі. Багато порахували наряд надмірно відвертим.

Сукня виконана із чорного мережива і фактично повністю прозоре із дуже глибоким декольте. Користувачі порівняли його з нижньою білизною та банним халатом.

Відвертий наряд Кетрін Зети-Джонс

Але іншим користувачам сукні довелося про смаку, вони залишили схвальні і захоплені коментарі щодо сукні, назвавши образ актриси "чудовим" і "прекрасним".

Кетрін Зета-Джонс

Нагадаємо, в понеділок, 8 січня, у США пройшла церемонія вручення кінопремії "Золотий глобус".

подробнее )

Художник і квадрат. Виповнилося 140 років з дня народження Малевича

У 1915 році на футуристичній виставці "0,10" в Петрограді Малевич представив перші безпредметні полотна, серед яких був знаменитий "Чорний квадрат". Картина, за задумом художника, була частиною триптиха, в який входили "Чорний круг" і "Чорний хрест".

Виповнилось сто сорок років з дня народження великого художника-авангардиста, засновника супрематизму Казимира Малевича.

Малевич народився 23 лютого (11 лютого за старим стилем) 1878 року в Києві (Україна).

Він був старшим з трьох дітей в сім'ї вихідців з Польщі.

Олдскул, богоматір і футболіст. Художник робить неймовірне з бананами

У 1889-1894 роках сім'я часто переїжджала. У селі Пархомівка поблизу Білопілля Малевич закінчив агрономічне училище.

C 1895 1896 рік займався в Київській рисувальній школі Миколи Мурашка.

Першу картину в техніці олійного живопису він написав у 1894 році.

У 1896 році сім'я Малевичів переїхала до Курська, де Малевич працював креслярем в Управлінні Московсько-Курської залізниці, паралельно займаючись живописом.

Восени 1905 року він приїхав у Москву, відвідував з ознайомлювальними цілями заняття в Московському училищі живопису, ліплення і зодчества і Строганівському училищі. Жив і працював в будинку-комуні художника Курдюмова в Лефортові.

У 1905-1910 роках відвідував заняття в приватній студії художника Федора Рерберга. Проводячи літо в Курську, Малевич працював на пленері, розвиваючись як неоимпрессионист.

Малевич брав участь у виставках, ініційованих Михайлом Ларіоновим: "Бубновий валет" (1910-1911), "Ослиний хвіст" (1912) і "Мішень" (1913).

Створював близькі до кубізму, але насичені інтенсивним кольором композиції, в яких предметна форма конструювалася з циліндричних і конусоподібних елементів ("На косовиці", 1909); практично безпредметними були його досліди в дусі футуризму ("Станція без зупинки", 1911).

Їм були написані полотна "Плавець" (1911), "На бульварі" (1911), "Садівник" (1911).

У 1913-1914 роках Малевич оформив ряд видань російських футуристів.

Його живопис цих років демонструвала вітчизняний варіант футуризму, який отримав назву "кубофутуризм".

В кінці 1913 року робота над декораціями і костюмами до постановки футуристичної опери "Перемога над Сонцем" (текст Олексія Кручених, музика Михайла Матюшина, пролог Велімира Хлєбникова) згодом була осмислена Малевичем як становлення супрематизму. У цей час художник використовував алогическую живопис, побудовану на монтажі різнорідних пластичних та подібних елементів, які формувалися в композицію, наповнений певним змістом. В цьому стилі були створені "Дама на зупинці трамвая" (1913), "Авіатор" та "Композиція з Моною Лізою" (обидві – 1914), "Англієць в Москві" (1914).

Дивовижний погляд художника - кошенята на альбомів Девіда Боуї, Мадонни, Nirvana

У 1915 році на футуристичній виставці "0,10" в Петрограді (Санкт-Петербург) він представив перші безпредметні полотна, серед яких був знаменитий "Чорний квадрат", викликав нападки критики. Картина, за задумом художника, була частиною триптиха, в який входили "Чорний круг" і "Чорний хрест".

У 2015 році в ході дослідних робіт, за допомогою ультрафіолетових та інфрачервоних променів, макрозйомки, спеціального спектрального аналізу було встановлено, що на полотні під чорною фарбою приховані дві картини – футуристична композиція 1913-1914 років і протосупрематическая композиція. Поверх цих картин Малевич поклав лак на все полотно і написав "Чорний квадрат", покривши поле спеціальною фарбою з оксамитовим, матовим ефектом.

Всього художником було створено чотири чорних квадрата, а також один червоний квадрат і один білий (на білому тлі). Всі квадрати неправильної форми – всі сторони різної довжини. "Чорний квадрат" (1915) став декларацією естетики нового напряму – супрематизму. Цей термін придумав сам Малевич.

Супрематизм надав вплив не тільки живопис, але й на архітектуру та прикладні мистецтва Росії і Заходу, а його творця приніс світову славу.

В 1915-1916 роках Малевичем було засновано об'єднання художників-авангардистів "Супремус".

Після Лютневої революції 1917 року Малевич приєднався до Об'єднання лівих художників. В перші дні Жовтневої революції 1917 року він був обраний членом Комісії з охорони художніх цінностей та комісаром з охорони цінностей Кремля. В 1918 році в Петрограді створив декорації для постановки п'єси Володимира Маяковського "Містерія-буф".

У 1919 році В Москві викладав у Вільних художніх майстерень. В кінці 1919 – початку 1920 року відбулася персональна виставка Малевича в Москві. Представляючи концепцію митця, вона розгорталася від ранніх импрессионистических робіт через неопримітивізм, кубофутуризм та алогические полотна до супрематизму, делившемуся на три періоди: чорний, кольоровий, білий; завершувалася експозиція підрамниками з чистими полотнами, наочної маніфестацією відмови від живопису як такого.

У липні 1919 року він закінчив перший великий теоретичний працю "Про нові системах в мистецтві".

У 1919-1922 роках Малевич жив у Вітебську, де викладав у Народній художній школі, організованій Марком Шагалом і незабаром перетвореної в Художньо-практичний інститут.

У ці роки написані майже всі теоретичні тексти художника, у тому числі рукопис "Супрематизм. Світ як безпредметність" (1922) – програмний документ російського художнього авангардизму. Разом зі своїми послідовниками він заснував "УНОВІС" ("Утвердила нового мистецтва") – організацію, покликану навчати на основі супрематизму, її членами стали художники і архітектори Лазар Лисицький, Лазар Хідекель, Ілля Чашник, Ніна Коган.

В 1923 році в Москві відбулася друга персональна виставка митця, присвячена 25-річчю творчої діяльності.

В 1923-1927 роках Малевич обіймав посаду директора Петербурзького державного інституту художньої культури (Гинхук). Був членом "Об'єднання сучасних архітекторів" (ОСА).

І помилуватися, і з'їсти. Репродукції відомих картин з продуктів

Після розгрому Гінхука в 1926 році Малевич разом із співробітниками був переведений в Державний інститут історії мистецтва, де керував комітетом експериментального вивчення художньої культури.

У 1927 році він виїхав у закордонне відрядження до Варшави (8-29 березня) і Берлін (29 березня — 5 червня). У Варшаві була розгорнута виставка, на якій він прочитав лекцію. У Берліні Малевичу був наданий зал на щорічній Великий берлінської художній виставці (7 травня – 30 вересня). В 1927 році в рамках видань Баухауза була опублікована книга Малевича "Світ як безпредметність". Отримавши раптове розпорядження повернутися в СРСР, художник терміново виїхав на батьківщину; всі картини і архів залишив у Берліні на піклування друзів, так як передбачав у майбутньому зробити велике виставкове турне з заїздом в Париж. По приїзді в СРСР Малевич був заарештований і три тижні провів в ув'язненні.

У 1928-1930 роках він викладав у Київському художньому інституті.

У 1929 році в Державній Третьяковській галереї відкрилася "Виставка творів живопису і графіки К. Малевича".

На початку 1930-х років художник повернувся до зображальності, звернувся до радянської тематики, їм були написані роботи "Скаче червона кіннота..." (1918-1930), "Дівчина з червоним древком" (1932).

У 1931 році створив ескізи розписів Червоного театру в Ленінграді, інтер'єр якого був оформлений за його проектом.

З 1932 по 1933 рік завідував лабораторією експериментальної в Російському музеї.

Американська актриса в модних інтерпретаціях картин великих майстрів

15 травня 1935 року Казимир Малевич помер у Ленінграді (Санкт-Петербурзі) від раку.

Згідно з його заповітом тіло помістили в супрематический труну перевезли в Москву, де кремували. Урна з прахом була похована поблизу селища Немчиновка Одінцовського району Московської області. У 1941 році це місце було розорене, а прах розвіяний, пам'ятний знак розібраний. У роки війни було втрачено конкретне місце поховання. Після експертизи міністерство культури визначило місце, де був похований прах Малевича. Воно виявилося поблизу житлового комплексу "Ромашкова". Навесні 2015 року нащадки художника встановили у дворі нового будинку в "Ромашкова" закладний камінь у вигляді чорного мармурового квадрата. Під камінь була поміщена капсула із землею, зібраною в місці поховання до будівництва.

Художник був три рази одружений. Першою його дружиною була Казимира Зглейц (1881-1942), у шлюбі народилися син Анатолій (1901-1915) і дочка Галина (1905-1973). З 1909 року жив у цивільному шлюбі з Софією Рафалович (померла в 1925 році) у подружжя народилася донька Уна (1920-1989). Батькові Софії належав будинок в Немчиновці, де Малевич жив і працював у той період і заповів себе поховати. Третьою дружиною Малевича була Наталя Манченко (1902-1990).

подробнее )

Без мови і з наклейками. Нові правила зйомок постільних сцен в кіно

Причиною даної ініціативи британської профспілки акторів став сексуальний скандал, що вибухнув в Голлівуді навколо продюсера Харві Вайнштейна.

. Британська профспілка акторів Equity розробив нові правила для зйомок постільних сцен в кіно, повідомляє Daily Mail.

The American Conservative: масштаб мерзоти Кевіна Спейсі величезний

Деякі актриси заявили, що їх здивували агресивні поцілунки, з якими вони зіткнулися під час зйомок. Також вони звинуватили деяких відомих акторів і режисерів в агресивному сексуальному поведінці на знімальному майданчику.

Пропонується, зокрема, відмова від використання мови під час поцілунків і від обміну слиною. Дані дії дозволяються, якщо режисер і обидва актора відразу заявлять про згоду на це. Також, передбачається, що актори не повинні торкатися один одного геніталіями, а під час кінопроб і прослуховувань не повинно бути не обумовлених заздалегідь ситуацій, в яких необхідно оголювати тіло.

Також, згідно з новими правилами, на знімальному майданчику повинен бути спеціальний режисер "з інтимних сцен".

Крім того, профспілка акторів закликає використовувати на зйомках постільних сцен спеціальні наклейки або маскировочное білизна. Його можна буде забрати під час монтажу після згоди акторів.

Наголошується, що причиною даної ініціативи британської профспілки став сексуальний скандал, що вибухнув в Голлівуді навколо продюсера Харві Вайнштейна.

Останнім часом в США та інших західних країнах розгорілося безліч скандалів, пов'язаних із зґвалтуваннями або сексуальними домаганнями, в епіцентрі яких виявляються відомі постаті шоу-бізнесу, кіно та політики.

подробнее )

В Україні розширили список заборонених російських книг

"Жертвою" художньої ради при Державному комітеті з телерадіомовлення України стала "Історія", орієнтована на дитячу аудиторію.

Художня рада при Держкомтелерадіо України розширив список книг, ввезення яких з Росії заборонений.

За рішенням худради, додана в список 23-я книга — "Історія", що вийшла минулого року у видавництві АСТ.

В анотації до видання сказано, що в ньому йде мова про піраміди Хеопса, винаходи Леонардо да Вінчі та освоєнні космосу. Книга орієнтована на дитячу аудиторію.

Раніше худрадою були заборонені казки про Іллю Муромця і Солов'я-розбійника, книги Бориса Акуніна, включаючи "Історію Російської держави. Від витоків до монгольської навали. Частина Європи", Велика енциклопедія школяра, підручник з хімії та прописи "Я пишу правильно. Від "Букваря" до вміння красиво і грамотно писати".

подробнее )

banner13