Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Общество

Група "Океан Ельзи" представила нову пісню "Без тебе"

Група "Океан Ельзи" представила нову пісню "Без тебе", а також кліп до неї. Про це повідомляється на сторінці музикантів в Facebook.

"Весна завжди приходить несподівано", - йдеться в повідомленні.

Слова пісні належать лідеру групи Святославу Вакарчуку, режисером кліпу виступила Ганна Бурячкова.

Нагадаємо, раніше лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що музиканти беруть творчу паузу на рік.

подробнее )

Порошенко підписав указ про призначення 100 стипендій для дітей з інвалідністю за спортивні досягнення

Президент України Петро Порошенко підписав указ про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні. Указом починаються 100 стипендій для дітей з інвалідністю за спортивні досягнення.

Президент підписав указ перед врученням нагород чемпіонам і призерам української паралімпійської команди. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Сьогодні у вашій присутності я ставлю підпис під цим документом. Ще одна дуже важлива річ, яку ми зробимо сьогодні – це підготовка указу про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського та дефлімпійського спорту в Україні. Цим президентським указом засновується 100 нових стипендій для дітей з інвалідністю за високі досягнення у загальноукраїнських спортивних змаганнях", - заявив Порошенко.

Порошенко також підписав зміни в закон "Про підтримку олімпійського та паралімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні", які змінюють термін "інвалід" на "особа з інвалідністю".

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла зміни до законодавства 19 грудня 2017 року 232 голосами народних депутатів. Слова "інвалід", "особа з обмеженими фізичними можливостями", "інвалід війни" і "дитина-інвалід" у всіх відмінках і числах замінять у 44 законах відповідно словами "особа з інвалідністю", "особа з інвалідністю в результаті війни" і "дитина з інвалідністю" у відповідних відмінках та числах.

20 січня 2018 року зміни вступили в силу.

Як повідомлялося, збірну України на зимових Паралімпійських іграх у Пхенчхані представляли 33 спортсмени. Паралімпійська команда України посіла шосте місце в медальному заліку завершилися в Пхенчхані зимових Ігор-2018. В активі збірної України 22 нагороди - 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.

подробнее )

У Києві вибухнув Range Rover, постраждав власник авто

У Києві вибухнув автомобіль Range Rover, в результаті чого власник авто отримав травми ніг. Про це повідомили в прес-службі поліції Києва.

"Пригода сталася близько 5 ранку в Святошинському районі на вулиці Якуба Коласа. Правоохоронці встановили: коли власник авто до приїзду пожежників самостійно гасив автомобіль, він відкрив капот, після чого стався вибух. Потерпілий отримав поранення і був госпіталізований у лікарню", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що під час огляду місця події поліція вилучила залишки частин від запалу. Зараз на місці працюють слідчі і оперативники для встановлення причин пожежі і вибуху. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

подробнее )

"За білоруським досвіду": УЗ з квітня вводить нову систему прибирання в українських поїздах

"Укрзалізниця" з квітня вводить нову систему прибирання у вітчизняних поїздах. Про це повідомляє прес-служба компанії в четвер, 29 березня.

Як зазначається, нововведення очікуються після вивчення українськими залізничниками досвіду Білорусі, де вони побували в рамках обміну досвідом.

Передбачається, що провідники із запровадженням нової системи більше не будуть здійснювати вологе прибирання вагонів у пункті формування поїзда. Дана функція повинна перейти спеціально створеним збирально-екіпірованим бригадам.

"Щоб поліпшити якість обслуговування пасажирів, були розроблені два нових технологічних процеси — внутрішня миття пасажирських вагонів працівниками виробничих підрозділів і робота збирально-екіпірувальних бригад пасажирських вагонів", — розповіли в прес-службі.

Запроваджуються три види прибирання вагонів поїздів — проміжна, основна і генеральна. Передбачається, що перший вид будуть застосовувати перед відправленням поїзда на шляху його прямування, другий — двічі на рік (влітку та взимку), третій — після проведення планового ремонту і технічної ревізії.

В "Укрзалізниці" зазначили, що зазначена система прибирання вже впроваджена в пасажирському вагонному депо Дніпра.

подробнее )

У Венесуелі в'язні влаштували бунт у в'язниці, загинули близько 70 осіб

У Венесуелі в'язні влаштували бунт і пожежа у в'язниці, в результаті чого загинули щонайменше 68 людей. Про це в Twitter повідомив генеральний прокурор Венесуели Тарек Вільям Сааб.

"Прокуратура Венесуели інформує громадськість про те, що у зв'язку з жахливими подіями в штабі поліції Карабобо, де 68 людей загинули в результаті пожежі, ми призначили чотирьох прокурорів, щоб з'ясувати обставини цих трагічних подій", - повідомив генпрокурор Венесуели.

#Carabobo as? dispers? PoliCarabobo a los familiares de detenidos quienes exig?an saber el estado de salud de sus seres queridos #DanielRiosTeInforma pic.twitter.com/hap1r1fpMf— Daniel R?os Mendoza (@Daniel_RiosVE) 29 березня 2018 р.

У той же час венесуельське видання Noticias Caracol повідомляє, що в результаті бунту загинули 78 людей. Наголошується, що серед загиблих 10 жінок і 68 чоловіків. Загиблі жінки були відвідувачками в'язниці, які прийшли побачити своїх чоловіків незадовго до початку бунту. Всього в центрі знаходилися більше 100 осіб.

подробнее )

Представники сільгоспвиробників, профільних асоціацій та нардепи знайшли компроміс у питанні сої, - ЗМІ

Конфлікт по сої, який ось вже третій місяць підтримують лобісти іноземних і російських трейдерів підходить до логічного вирішення. Представники сільгоспвиробників, переробників, профільних асоціацій, а також народні депутати від Податкового та Аграрного комітетів обговорювали проблеми розвитку олійної галузі і перспективи її розвитку на круглому столі "Ефективний механізм оподаткування аграріїв: пошук справедливості". Про це повідомляє gazeta.ua.

Всі сторони прийшли до єдиної думки, що підтримка внутрішнього товаровиробника – єдиний спосіб розвитку української економіки.

"Ні один учасник круглого столу не сумнівається в необхідності підтримки стимулювання українського переробника. У той же час ми повинні підтримувати аграрія, який вирощує сільгосппродукцію", - заявив Олександр Бакуменко, заступник голови Аграрного комітету ВРУ.

Степан Капшук, голова асоціації "Укроліяпром", до складу якої входять десятки переробних підприємства: "Стаючи сировинним придатком Україна в довгостроковій перспективі нічого не виграє. Маючи власні переробні потужності по сої і рапсу, ми вивозимо сировину з країни, при цьому готовий продукт імпортуємо з інших країн – ріпакова олія і соєвий шрот з Туреччини. Ні для кого не секрет, що повернення попередньої версії Закону насамперед вигідно транснаціональним трейдерам, чиї переробні потужності знаходяться в Європі і Росії".

Сторони прийшли до спільного висновку, що компромісним є рішення, що забезпечує повернення ПДВ і заводів по переробці олійних культур, і сільгоспвиробнику, який самостійно експортує вирощену продукцію. Таким чином олійна галузь буде захищена від вивозу сої з країни як сировини для переробки на заводах Європи і Росії і отримає можливість для подальшого розвитку.

Активно оспорював цю позицію Михайло Соколов, голова ВАР, громадянин Росії: "Зараз звучать маніпуляції про те, що ми підтримуємо закордонних трейдерів і Росію. А насправді я просто хочу, щоб мої гроші залишилися у мене", – зазначив Соколов.

Народний депутат, Іван Мірошниченко зазначив: "Коли я працював в американській компанії Cargill, нашому заводу дуже допомагала підтримка держави. Зараз, я вважаю, що переробка підтримки не потребує"

"Ми впевнені, що конкуренція за сою буде такою ж високою, як зараз за соняшник. Відповідно, це не дасть цінами на внутрішньому ринку впасти. У товаровиробника буде вибір – продати свою продукцію переробнику, який бореться за сировину і готовий давати високу ціну, або ж експортувати її самому. Ні в одному з цих випадків фермер не програє. У той же час ми дамо можливість для розвитку цілої галузі всередині країни", – коментує побоювання Соколова директор Адампольского заводу по переробці сої Дмитро Мотузко.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроект скасовує раніше внесені зміни до Податкового кодексу України щодо створення умов для стимулювання переробки сої всередині країни.

подробнее )

В Одеській обл. з-за туману закрили два морських порти

В Одеській області у зв'язку з погодними умовами закрили два морських порти. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України.

Так, з-за туману закрили два морських порти: БДЛК (Бузько-Дніпровсько-лиманський канал) і ХМК (Херсонський морський канал).

Крім цього, обмежили лоцманські проведення суден ще в п'яти портах: у містах Білгород-Дністровський, Чорноморськ, Миколаїв, Одеса та Ольвія.

"У зв'язку з погодними умовами Адміністрація морських портів України (АМПУ) повідомляє оперативну інформацію щодо роботи морських портів і каналів станом на 08:00 30 березня 2018 року", - йдеться в повідомленні.

подробнее )

Гройсман став на бік народу, відмовивши МВФ підвищення тарифів на газ, – експерт

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман фактично здійснив подвиг, не піддавшись на тиск Міжнародного валютного фонду і не ставши підвищувати тарифи на газ для населення. Таку думку в блозі на сайті видання «Обозреватель» висловив Гліб Кашко.

«Те, що сталося сьогодні не назвеш інакше, як #перемога. Мабуть, вперше за тривалий час одне з перших осіб держави – прем'єр-міністр Володимир Гройсман – встав на бік українського народу. Глава уряду реально захистив простих громадян, відмовившись в черговий раз піднімати ціни на газ, незважаючи на посилений тиск з боку Міжнародного валютного фонду», – написав блогер.

Він нагадав, що в середу, 28 березня, Кабінет міністрів офіційно продовжив спеціальні зобов'язання «Нафтогазу України» за постачання газу для населення і підприємств теплокомуненерго без зміни ціни. А значить, як мінімум до початку літа тарифи на газ для споживачів і на гарячу воду рости не будуть.

«В умовах нинішньої економічної ситуації це реальне полегшення для більшої частини жителів нашої країни. В першу чергу я говорю про тих людей, які живуть від зарплати до зарплати або виживають від пенсії до пенсії, а таких у нас чимало. А з боку Гройсмана, в умовах тотального тиску МВФ та політичних опонентів, це реальний подвиг. В принципі, якщо говорити про МВФ, то це вже не просто тиск, а справжній шантаж. Покликаний, як це бачиться, знищити українців. Адже саме на це спрямовані їхні основні вимоги – пенсійна та медична реформи, вимоги щодо вивезення лісу, за тими ж тарифами на газ... А тут – такий несподіваний поворот: виявляється, у деяких українських політиків все-таки є "зуби", і вони вміють їх показувати», – підкреслив Кашко.

На закінчення він зазначив, що вольове рішення прем'єр-міністра Гройсмана – важливий знак і для українців, що їх нарешті почують «нагорі», і для «шантажиста-МВФ, який тепер напевно послабить хватку».

подробнее )

Вагони «Укрзалізниці» будуть прибирати спеціальні бригади: Що це значить?

Вже з квітня 2018 року в поїздах «Укрзалізниці» збираються ввести нову клінінгову програму, покликану замінити нині існуючі порядки і поліпшити підсумкове якість обслуговування клієнтів.

Розбираємося, що це взагалі значить, і чого в підсумку варто чекати пасажирам.

Чому вводять нову систему і яка її мета?

Нова клінінгова програма повинна вирішити питання брудних вагонів.

За словами заступника директора філії «Пасажирська компанія» «Укрзалізниці» Валерія Крутенко, мета – розробка єдиного підходу до внутрішнього миття пасажирських вагонів.

Крім того, програму вводять заради поліпшення умов праці провідників. У підсумку вона повинна забезпечити якісне виконання робіт і дотримання санітарних норм.

І що тепер буде?

Провідники більше не будуть прибирати вагони. Цим займуться спеціальні збирально-екіпірувальні бригади.

«На даний момент провідник у пункті формування здійснює і сухе і вологе прибирання вагонів. Як наслідок, він втомлюється ще до виходу в рейс. При цьому змушений робити це звичайною ганчіркою і дешевим миючим засобом», - пишуть на Залізничному інформаційному порталі».

Замість цього, в «Укрзалізниці» розробили два нових технологічних процеси - внутрішнє миття пасажирських вагонів працівниками виробничих підрозділів і робота збирально-екіпірувальних бригад пасажирських вагонів.

В чому різниця?

Якщо простий поїзда – до 7 годин, то залишається провідник у вагоні і займається своїми обов'язками, а мийники паралельно роблять вологе прибирання.

Якщо простий поїзда – більше 7 годин, то провідник, приїхавши з рейсу, здає вагон збирально-экипировочной бригаді.

Бригада, в свою чергу, замінює постільну білизну, прибирає, миє і охороняє вагон. Провідник ж повертається назад безпосередньо перед рейсом.

В «УЗ» наголошують, що така практика вже дала економічний ефект в окремих депо, так як провідник більш раціонально використовує залишився робочий час.

Як виглядає збирально-экипировочная бригада?

Склад та принцип роботи описано на прикладі Дніпровського пасажирського депо, де подібні бригади функціонують уже кілька років.

Дано: потяг з 18-ма вагонами.

Збирально-экипировочная бригада складається з дев'яти осіб і старшого бригадира, з розрахунку Один робочий – два вагони».

Працівники одягнені в спецодяг і екіпіровані миючими та дезінфікуючими засобами, губками з абразивним шаром, серветками з мікрофібри, швабрами і щітками.

Також у них є пилососи з миючим ефектом і парогенератори.

Як часто будуть прибирати вагони?

Всього введено три види прибирання вагонів. Проміжне внутрішнє миття проводиться в пунктах формування, обороту составів пасажирських поїздів та на шляху їх прямування.

Перший етап: На першому етапі здійснюється санітарний огляд, щоб виявити можливі застарілі плями та дефекти. Провідник виконує сухе прибирання.

Другий етап: приймається вагон, оцінюється якість сухого прибирання.

Третій етап: збирально-экипировочная бригада робить вологе прибирання всіх поверхонь, в тому числі захисних кожухів і вентиляційних решіток.

Чіткі вимоги періодичності: вологе прибирання – не менше двох разів на добу.

Прибирання туалетів з обов'язковим миттям підлоги – не менше чотирьох разів на добу.

Очищення килимових доріжок пилососом – не менше двох разів на добу. Основне (поглиблене) внутрішнє миття вагона проводиться двічі на рік під час зимового та літнього технічного обслуговування пасажирських вагонів, а також перед кожним включенням додаткових пасажирських вагонів до складу пасажирських поїздів або формування додаткових поїздів. Генеральна внутрішня вологе прибирання здійснюється після проведення планових видів ремонту вагонів і виконання єдиної технічної ревізії.

Вона передбачає повний обсяг робіт по внутрішній прибирання і миття пасажирського вагона в пунктах формування з проведенням попередньої прибирання і миття всіх поверхонь, обладнання і елементів інтер'єру салону вагона з частковим демонтажем обладнання для миття поверхонь відповідних ніш.

На даний момент триває набір персоналу. Згідно з прогнозами, нова система повинна почати свою роботу до літніх пасажирських перевезень.

подробнее )

Киян 30-31 березня чекає наймасштабніше відключення від водопостачання в історії міста

Ряд районів та житлових масивів Києва залишаться без водопостачання з 10:00 30 березня до 7:00 31 березня із-за відключення насосної водопровідної станції "Крутогорная" для виконання робіт по заміні аварійної запірної арматури. Про це повідомили в столичному водоканалі. Там уточнили, що дане відключення стане наймасштабнішим в історії Києва.

Обмеження будуть діяти в наступних районах:

Зниження надійності водопостачання (зниження тиску у водопровідних мережах до значень пожежного мінімуму – 1,0-2,0 атм.):

Голосіївський район район Голосієво – Амурська площа, центральні частини вулиць Васильківської та Ломоносова та Голосіївського проспекту, а також суміжні вулиці; проспект Науки – Стратегічне шосе і суміжні вулиці.

Святошинський район "Микільська Борщагівка" в районі вулиць Гната Юри, Володимира Покотило, Сім'ї Сосніних і суміжних вулиць.

Солом'янський район житловий масив "Першотравневий" в районі вул. Авіаконструктора Антонова, Чоколівського бульвару, вул. Пітерської і суміжних вулиць; житловий масив "Солом'янка" в районі Повітрофлотського проспекту, вулиць Солом'янської та Андрія Головка, проспекту Лобановського; житловий масив "Чоколівка" (забудова від Чоколівського бульвару до аеропорту "Київ") – повністю; група житлових масивів "Відрадний" (забудова в районі, обмеженому бульваром Вацлава Гавела, вул. Гарматна, Відрадним проспектом, вулицями Новопольова і Пост-Волинська) – повністю.

Обмеження водопостачання на верхніх поверхах багатоповерхової забудови:

Голосіївський район житлові масиви "Теремки-1", "Теремки-2" – повністю; багатоповерхова забудова вздовж проспекту Науки і суміжних вулиць; район Голосієво від Голосіївської площі до ж/м "Теремки";

Святошинський район житловий масив "Микільська Борщагівка" – повністю; житловий масив "Південна Борщагівка" – повністю; житловий масив "Академмістечко" в районі вул. Генерала Вітрука та суміжних вулиць; район Галагани в межах вулиць Дружківська і Чистяківська, проспекту Перемоги.

Солом'янський район район Шулявка в межах вулиць Вадима Гетьмана, Виборзькій, Гарматній, Польовий і суміжних вулиць.

Шевченківський район житловий масив "Нивки" – повністю.

подробнее )

banner13