Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Общество

Валентин Резніченко: Реабілітаційний центр надав допомогу 1700 воїнам АТО

Створений у 2015 році за ініціативою Дніпропетровської облдержадміністрації реабілітаційний центр за час своєї роботи надав допомогу 1700 воїнам АТО, з них 170-ти - тільки з початку 2018 року.

"В реабілітаційному центрі у Дніпрі оздоровлюються хлопці з усієї області. В цьому році установа прийняли вже понад 170 демобілізованих учасників АТО", - сказав губернатор області Валентин Резніченко.

Резніченко також зазначив, що пройти реабілітацію в центрі можуть і близькі родичі загиблих бійців. При цьому лікування і всі процедури, що надаються центром, безкоштовні.

Реабілітаційний центр оснащений сучасною апаратурою, а медперсонал має високу кваліфікацію. Медична допомога надається в комплексі з психологічної. Зокрема, в центрі застосовують арт - і театротерапию. Середня тривалість курсу реабілітації становить 21 день.

Крім того, реабілітаційний центр допомагає учасникам АТО і їх сім'ям з оформленням документів та поданням заявок на отримання земельних ділянок, а також має можливість направляти дітей воїнів в санаторії.

За даними Дніпропетровської ОДА, ще один подібний центр в даний час будується на базі курорту "Солоний лиман", де поряд з традиційним санаторно-курортним лікуванням будуть проводитися і реабілітаційні програми. Цей центр розрахований на надання допомоги 1000 бійців щорічно.

Валентин Резніченко нагадав, що для демобілізованих бійців при обладміністрації працюють групи допомоги при працевлаштуванні, а також курси англійської мови та ІТ. "Ми, як команда Президента Петра Порошенка та як область, що прилягає до окупованих територій, і надалі будемо надавати допомогу нашим воїнам", - сказав Резніченко.

подробнее )

Моз спростувало інформацію про невиплату стипендій та зарплат співробітникам і студентам НМУ ім. Богомольця

Керівництво Національного медичного університету ім.А.А.Богомольця має законодавчо передбачену можливість здійснювати виплати зарплат і стипендій. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

"На період роботи комісії та відсторонення Катерини Амосової від обов'язків ректора право першого підпису має проректор НМУ імені А. А. Богомольця, головний бухгалтер, заступник бухгалтера та інші уповноважені особи. Ці питання регулюються Наказом Мінфіну України від 22.06.2012 № 758. Відповідно, уповноважені особи НМУ мають законодавчо передбачену можливість здійснювати всі необхідні виплати з казначейських рахунків Університету", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в разі здійснення спроб блокування виплат з боку керівництва університету будуть залучені правоохоронні органи.

Заяву було зроблено через з'явилися повідомлення, що нібито відсторонення ректора університету Катерини Амосової будуть заблоковані виплати зарплат і стипендій співробітникам і студентам НМУ ім.Богомольця.

Вчора студенти і трудовий колектив Національного медуніверситету імені А.с Богомольця оголосили безстроковий страйк. Серед вимог скасування наказу про звільнення ректора медуніверситету Катерини Амосової, створення комісії з розслідування зловживань керівництвом Моз та "на час розслідування, відсторонити від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун та її заступників".

Моз закликав не піддаватися на провокації щодо страйку і не зривати навчальний процес.

Катерину Амосову усунули від виконання своїх обов'язків на посаді ректора НМУ на час здійснення перевірки фактів щодо непроведення ліцензійного інтегрованого іспиту "КРОК-1. Стоматологія" для студентів.

подробнее )

banner13