Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Все темы

Большая перемена подходит к австралийца продуктов

Сегодня министр окружающей среды Джош Фриденберга называется тема острая и важная, как он познакомился с Штатов и местных органов власти, чтобы обсудить решения.

Правительства обязались активизировать усилия по переработке отходов, используя для дорожно-строительной и ограничить остатки пищи.

И упаковочной индустрии согласился, в течение семи лет, использование только материалов, биоразлагаемых, многоразовые и перерабатываемые.

Это позволит устранить один из главных источников неизлечимой отходов, а рядовые австралийцы тоже придется менять привычки, а не просто заполнить корзину на тротуаре.

Премьер-министр Малкольм Тернбулл сегодня предостерег австралийских домохозяйств и промышленности: мы должны перерабатывать больше отходов.

“Нет никаких сомнений, что мы собираемся иметь, чтобы переработать больше”, г-н Тернбулл сообщил журналистам.

“Мы собираемся очень внимательно смотреть на то, как много пластиковых отходов, которые мы можем не создавать в первую очередь.”

Г-н Тернбулл сказал: “австралийцы на самом деле очень изобретательны. У вас есть много цветные ячейки. Вы все знакомы с ним. Но нам придется сделать больше”.

Австралия производит около 64 млн. тонн мусора в год, из которых 35 тонн перерабатывается.

Около четырех миллионов тонн переработанного сырья идет на экспорт, и 1,3 миллиона тонн отправились в Китай.

Австралийский министр энергетики Джош Фриденберга пообещал сделать все упаковывая recyclable и многоразовые. Фото: Джеймс Росс/ААР

Но Китай запретил импорт из около 100 стран, включая Австралию и дополнительное бремя по ликвидации отходов грозит бюст бюджетов местных советов.

Мусор, который был отправлен в Китай составил около 30 процентов наших recyclable бумага и 35 процентов recyclable пластичный — или четыре процента от того, что мы перерабатываем.

Дополнительный тоннаж можно было сжечь, чтобы создать электричество, и федеральное правительство уже потратило 200 миллионов долларов на превращения мусора в энергию.

Наименее предпочтительным вариантом будет просто копать большие ямы и закапывают отходы.

Министр Фриденберга выдвинул план по обеспечению упаковка подлежит вторичной переработке, многоразовые или биоразлагаемые, которая исключила бы много бытового мусора. Государства идут к запреты на пластиковые пакеты, используемые торговых точек.

И в крупным шагом, Австралийская промышленность согласился сократить использование микросфер, которые находятся в косметике и других косметических продуктов.

Мистер Фриденберга сказал независимой оценки, проведенной по поручению Правительства установлено, что около 4400 соответствующих супермаркет и осмотрел аптечных товаров, только шесть процентов из них содержат микрогранулы.

“Во время нашей изначальной целью был 90 процентов, мы будем продолжать хорошую работу, проделанную на сегодняшний день до 100 процентов от косметики и средств личной гигиены микробусинки-бесплатно”, - сказал министр Фриденберга сказал.

Он сказал, микрошарики были пластиковые частицы около миллиметра диаметром, широко используется в качестве ингредиента в косметике и средствах личной гигиены, особенно отшелушивающих средств.

Они могут нанести вред морской жизни и морской среды из-за их состава, способность привлекать токсины и возможность переноса в морской пищевой цепи.

“Они также загрязняют наши водоемы, т. е. удаления продуктов, содержащих микрогранулы с наших супермаркетов и аптечных полках принесет пользу не только окружающей среде, но и здоровью людей”, - сказал он.

подробнее )

Виїжджати за кордон заборонили майже 100 тис. боржників по виплаті аліментів

В Україні заборона на виїзд за кордон мають майже 100 тис. боржників по виплаті аліментів. Про це в інтерв'ю "5 каналу" повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

За його словами, крім цього заборону на керування транспортними засобами за несплату аліментів мають близько 90 тис. осіб, заборона на користування зброєю та на полювання – понад 80 тис. осіб.

За словами Петренка, в Україні зараз більш ніж 600 тис. неплатників аліментів.

"Також ми ввели суспільно корисні роботи - для тих, хто, умовно кажучи, немає нічого офіційного і легальних доходів. По всій Україні складено понад 8 тисяч протоколів. (22 березня - ред.) Солом'янський суд вперше виніс рішення і направив одного такого батька на 150 годин суспільно-корисних робіт", - повідомив міністр.

За інформацією Мін'юсту, зараз в Україні приблизно 3 млн дітей живуть у неповних сім'ях і мають право на аліменти або отримують їх. При цьому кожне четверте рішення суду стосується саме стягнення аліментів.

Нагадаємо, 6 лютого в Україні набув чинності закон про обмеження для неплатників аліментів.

Коли сума несплачених аліментів перевищить суму за півроку, до боржника застосують обмеження до моменту виплати грошей - у праві на виїзд за кордон, на водіння, на користування вогнепальною мисливською і пневматичною зброєю, на полювання.

У той же день Міністерство юстиції відкрило Єдиний реєстр злісних неплатників аліментів. Людини, у якого є борг по сплаті аліментів, можна знайти за прізвищем та датою народження.

подробнее )

Бондар: «Відродження» підтримує ідею бізнесу про створення Міністерства промполітики

Партія «Відродження» виступає за скорочення кількості міністерств чинного уряду і поновлення роботи Міністерства промислової політики. Про це заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар під час виступу на спільному засіданні Антикризової ради громадських організацій України і УСПП, повідомляє прес-служба. Засідання відбулося 30 березня в Торгово-промисловій палаті України.

За словами Віктора Бондаря, політична сила підготувала проект постанови про створення Міністерства промполітики, завданням якого було б сприяння відродженню вітчизняної промисловості та підтримки українських експортерів.

«Представники промисловості під час наших численних зустрічей вказують на ту проблему, що в уряді немає з ким працювати. Тому ми підтримуємо ідею відродження Міністерства промисловості України. Я вважаю, що сьогодні можна скоротити третину міністерств, які є в структурі уряду, деякі з них – о об'єднувати, тому що вони фактично просто проїдають гроші. Але Міністерство промполітики має відродитися. Воно має не тільки координувати дії в галузях промисловості, але і залучати інвестиції, забезпечувати преференції для вітчизняних виробників і підтримувати українських експортерів», – зазначив Віктор Бондар.

Він зазначив, що нині всі розвинені країни світу здійснюють потужну політику підтримки національного експорту, а також створюють стимули для розвитку промисловості на своїй території.

«Подивіться на політику Китаю протягом останніх років. Уряд цієї країни цілеспрямовано сприяє розвитку власної промисловості, позичає нам гроші під поставки своєї продукції. Подивіться на політику США: вони не роблять нічого, що б суперечило інтересам їх виробників. Особливо протягом останнього року, за президентства Дональда Трампа, Сполучені Штати повертають у країну все наймогутніші американські корпорації і виробництва. Навіть керівник Apple заявив, що більшість виробництв компанії «переїжджають» в США, крім кінцевого складання готової продукції, яка поки що залишається в Китаї. І ми вважаємо, що цей досвід потрібно впроваджувати в Україні. І починати треба з відродження Міністерства промислової політики. Цю законодавчу ініціативу ми будемо зараз активно просувати. Сподіваємося на відповідне рішення Верховної Ради вже до осені 2018 року», – зазначив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Як повідомлялося, Депутати з групи «Партія «Відродження» внесли у парламент законопроект про підтримку вітчизняної промисловості, який раніше отримав схвальні оцінки бізнесу. Проект закону №8145 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вітчизняної промисловості» зареєстрований у Верховній Раді 16 березня.

подробнее )

banner13