Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Все темы

Став відомий рейтинг найбільш продаваних виконавців у світі

За даними доповіді Міжнародної федерації виробників фонограм, третій студійний альбом музиканта Еда Ширана Divide став самим продаваним в усьому світі до 2017 року і отримав статус мультиплатинового альбому в 36 країнах.

Популярний британський музикант Ед Ширан став самим продаваним музикантом 2017 року, йдеться в доповіді Міжнародної федерації виробників фонограм (IFPI).

Падіння Мадонни на Brit Awards 2015

За даними доповіді, третій студійний альбом музиканта Divide став самим продаваним в усьому світі до 2017 року і отримав статус мультиплатинового альбому в 36 країнах. Самої продаваної композицією альбому стала Shape of You.

Наголошується, що вперше за історію існування рейтингу IFPI на першому місці опинився альбом і композиція, що належать одному музикантові.

Згідно з доповіддю, в 2016 році цей рейтинг очолював канадський репер Дрейк, який в цьому році опустився на друге місце з альбомом More Life.

Третє місце в рейтингу зайняла кантрі-поп-виконавиця Тейлор Свіфт зі своїм шостим студійним альбомом Reputation.

У десятку лідерів також увійшли Кендрік Ламар, Емінем, Бруно Марс, The Weeknd, Imagine Dragons, Linkin Park і The Chainsmokers.

Автор-виконавець і актор Ед Ширан у минулому році за свої досягнення в галузі музики став кавалером почесного Ордена Британської імперії. Він здобув популярність після виходу дебютного альбому під назвою "+" в 2011 році. Через три роки його платівка "X" була названа "Кращим британським альбомом" на церемонії вручення музичних премій BRIT Awards. В цьому році Ед Ширан став лауреатом музичної премії Brit Awards в номінації "світове визнання".

подробнее )

Вкрадене полотно Дега виявили на заправці у Франції

Співробітники митної служби перевірили автобус, що стоїть в зоні відпочинку в департаменті Сена і Марна. В одній з валіз вони знайшли роботу, підписану Дега.

Влада Франції підтвердили, що виявлена на заправці в столичному регіоні країни картина є полотном пензлю французького імпресіоніста Едгара Дега, вкраденої з музею в Марселі більше 8 років тому.

Про викрадення картини "Хор" (1877) з марсельського музею Кантіні стало відомо в кінці грудня 2009 року. Полотно належить паризького музею д'орсе і вирушило на південь Франції на час проведення виставки. В середині лютого 2018 року картина, схожа на "Хор", була виявлена в одному з автобусів на заправці в департаменті Сена і Марна. Дорогоцінна робота лежала в багажному відділенні автобуса.

І помилуватися, і з'їсти. Репродукції відомих картин з продуктів

"У п'ятницю, 16 лютого, співробітники митної служби... перевірили автобус, що стоїть в зоні відпочинку... в департаменті Сена і Марна. В одній з валіз вони знайшли роботу, підписану Дега. Жоден з пасажирів не заявив про свої права на вантаж", — йдеться в заяві міністерства культури.

Виявлена картина була відправлена на експертизу в Музей д'орсе для підтвердження автентичності.

"Перші висновки експертизи дозволяють підтвердити, що мова йде саме про розшукуваного полотні", — написано в документі.

Міністр культури Франції Франсуаза Ніссен вітала "це щасливе повторне набуття шедевра, що належить національним колекцій, зникнення якого стало великою втратою для французького імпресіоністського спадщини".

Художник, фотограф і скульптор Едгар Дега народився в Парижі в 1834 році. Експерти називають його одним із видатних представників імпресіонізму.

подробнее )

Нацполиция викрила посадових осіб ГМС на відмиванні грошей і збуті наркотиків

Викрито службовців підрозділів Державної міграційної служби в Києві та Черкаській області у змові з приватними фірмами створили корупційну мережу, пов'язану з видачею біометричних паспортів. Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

За вказівкою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Департамент внутрішньої безпеки отримав більше повноважень для боротьби з корупцією не тільки в Національній поліції, але і у всіх органах центральної виконавчої влади системи МВС. Таке рішення було підтримано Колегією МВС.

Керівництву Міністерства внутрішніх справ України стало відомо про факти злочинної діяльності окремих чиновників ДМС. Після детальної перевірки, проведеної співробітниками Департаменту внутрішньої безпеки НПУ, інформація знайшла своє підтвердження.

Правоохоронці з'ясували, що окремі співробітники Державної міграційної служби України, на яке безпосередньо покладені функції видачі біометричних паспортів, вирішили нажитися на видачу документів.

Користуючись службовим становищем, посадові особи певних структурних підрозділів ДМС налагодили корупційні схеми по відмиванню грошей з керівниками приватних установ, які займалися прискоренням видачі закордонних паспортів.

"Її суть полягала в наступному: за законодавством, щоб отримати біометричний паспорт, громадянин повинен зареєструватися в електронній черзі, сформувати необхідний пакет документів у підрозділі ДМС і офіційно оплатити квитанцію в розмірі 557,32 гривень або 800,32 гривень – в залежності від бажаного терміну отримання документа", - відзначають в поліції.

Викриті посадові особи ДМС, домовившись попередньо з "партнером" – суб'єктом господарювання – надавали його клієнтам можливість отримати біометричний паспорт в обхід електронної черги в найкоротші терміни, однак за значно завищеною вартістю.

Так, виготовлення документа позачергово за 22 робочих дня "коштувало замовникові 3 тисячі гривень, а за 1-2 робочих дні – 11 тисяч гривень. Таким чином, службовці не тільки отримали незаконні доходи завдяки спланованим спекуляцій, а я і штучно створили чималі черги бажаючих отримати біометричний паспорт в підрозділах державної міграційної служби. Як результат – бюджет країни недоотримав сотні тисяч гривень.

За дорученням міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Департаментом внутрішньої безпеки НПУ було проведено ряд оперативних заходів по викриттю корумпованих службовців.

"За матеріалами ДВБ НПУ в липні 2017 року Головним слідчим управлінням НПУ, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України, розпочато кримінальне провадження за фактами одержання неправомірної вигоди та незаконного збагачення працівниками ГТС України", - повідомляють правоохоронці.

Оперативниками внутрішньої безпеки було встановлено причетність до злочинних схем окремих керівників територіальних підрозділів ДМС в місті Києві та Черкаській області, де змовники організували наймасштабнішу "роботу". Крім того, задокументовано майже 20 суб'єктів підприємницької діяльності, які надавали можливість платоспроможним клієнтам отримати поза чергою необхідний документ у відділах міграційної служби.

За час нелегального "співпраці" з бізнесменами викриті посадові особи неабияк примножили свої статки. Так, начальник одного з відділів ГМС в місті Києві, працюючи на займаній посаді менше року, дозволив собі купити автомобіль преміум-класу.

Варто зазначити, що цього ж чиновника і його спільника – посередника з клієнтами – оперативники внутрішньої безпеки НПУ звинуватили в причетності до виготовлення, зберігання та збуту наркотиків різних видів.

Зібравши достатньо доказової бази протиправних дій фігурантів корупційної мережі, працівники Департаменту внутрішньої безпеки, Головного слідчого управління НПУ та Генеральної прокуратури України провели санкціоновані обшуки в службових кабінетах і за місцем проживання посадових осіб ГТС, а також – за адресами розташування викритих підприємств.

Під час заходів вилучено доказову документацію, чорнові записи та грошові кошти, отримані в результаті злочинної діяльності. Вісім осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України.

В даний час тривають заходи по встановленню причетності інших працівників ДМС до корупційних схем та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

подробнее )

Політв'язня Кольченко в Росії випустили з штрафного ізолятора

Кримського політв'язня Олександра Кольченка в РФ випустили з ШІЗО. Про це повідомила правозахисниця Тетяна Щур у Facebook.

"Маленька гарна новина. Кольченко випустили з ШІЗО і він, нарешті, отримав посилку", - написала вона.

Кольченка тримали в штрафному ізоляторі з 18 березня. Його помістили туди на 13 діб за начебто пересування без охорони.

Кримський активіст Олександр Кольченко укладено з серпня 2015 року в Північно-Кавказькому окружному військовому суді в Ростові-на-Дону за сфабрикованим звинуваченням у підготовці терактів у Криму. Він засуджений до 10 років позбавлення волі.

подробнее )

banner13