Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Все темы

banner12

Американец сыграл Doom на своем Porsche с помощью руля и педалей

Американский программист и видеоблогер Мэтт Свортаут опубликовала краткую инструкцию по запуску Doom II бортового компьютера Porsche 911, используя в качестве контроллера органами управления автомобилем. Об этом сообщает N+1 со ссылкой на Sploid.

В докладе, опубликованном в видео Мэтт объясняет, как перевести бортовой компьютер Porsche в режим диагностики. После этого,-сказал он, - бортовой компьютер, вы можете использовать его как обычный ПК для запуска стороннего программного обеспечения, в том числе Doom.

После запуска Doom II на бортовом компьютере видеоблогер демонстрирует вращение персонажа с помощью руля, переключать оружие с помощью рычага коробки передач и выстрелы с помощью звукового сигнала, и двигаться вперед, нужно пользоваться педалью газа.

Напомним, в декабре прошлого года, студии Brazzer начала снимать обзоры игр.

подробнее )

Карнітин – помічник в жирспалюванні

Чимало людей починають ходити в зал або бігати (або займатись іншим спортом) з метою скинути «зайву» вагу за рахунок жирових відкладень. При цьому для прискорення результату часто застосовуються виснажливі дієти, на які організм реагує ще більшим накопиченням жиру в якості самозахисту. Ще один нерозумний варіант – скуповувати в магазині спортивного харчування баночки з «Чорною вдовою» і «Метілдреном» в надії на чарівну дію чарівної таблетки. Але, як найчастіше буває, найдієвіший варіант – найпростіший і найдоступніший: це купити Л-карнітин. У статті ми опишемо його дію і роль в жироспалюванні, а також переваги перед більш потужними термогеніками.

Отже, карнітин – це речовина, схожа з вітамінами групи B – тобто це добавка, яка сприяє жироспалюванню, але жироспалювачем в звичному сенсі цього слова не є. Дія карнітину полягає в тому, що він перетворює зайвий жир в організмі в енергію під час тренувань, бігу, боротьби і т.д. Тобто фізичні навантаження – необхідна умова для ефективного спалювання жиру за допомогою Л-карнітину. Головний плюс в тому, що цей процес відбувається поступово і природно для організму, а після припинення вживання вага не повернеться (звичайно, якщо дотримуватися більш-менш правильного харчування).

Важливим фактором на користь вибору карнітину є його нешкідливість для серця. Точніше, навіть навпаки: карнітин зміцнює серцево-судинну систему, і його застосовують навіть люди, далекі від спорту.

Звичайно, щоб схуднути і поліпшити фігуру за допомогою карнітину доведеться докласти зусиль. Серед них обов'язкові систематичні тренування будь-якого характеру: з залізом, кардіо, кроссфіт, біг, єдиноборства, навіть ходьба швидким кроком 4-5 км в день підійде. Щодо їжі, необхідно буде розрахувати денну калорійність для своєї ваги і вживати в день на 20% менше від цього числа. Виключити з раціону солодку газовану воду, вироби з білої муки і з високим вмістом цукру, а швидкі вуглеводи вживати тільки зранку. Вуглеводи в основному споживати з низьким і середнім глікемічним індексом: рис, гречка, картопля в мундирі.

Можливо, це здасться трохи складним на перший погляд, але перші ж результати подарують вам мотивацію і далі вдосконалювати своє тіло і самопочуття, у чому відмінно допоможе л-карнітин.

І пару загальних слів щодо вживання: випивайте по порції з ранку і/або за годину до фізичної активності. Більш детальна інформація знаходиться на упаковці кожної добавки і в описі картки товару в інтернет-магазині.

Джерело: http://www.vb.by/society/health/vybor_proteina.html

подробнее )

Только я решаю, когда все закончится: мотивирующее видео от Ибрагимовича

“Для меня нет ничего нового в вызовы. Я познакомился с ними и превосходил всю свою жизнь. Люди говорили, что для меня все кончено, что я не вернусь, что я больше не жажду победы. Но нет, только я решаю, когда все кончено, и никто другой. Я никогда не имел возможность отказаться. Я много работал над своим телом и чувствовать себя сильным. Достаточно сильным, чтобы носить футболку с любой истории, надежды и мечты. Это время, чтобы закончить то, что я начал. Путешествие продолжается“, – подписал видео Златан Ибрагимович в социальной сети Instagram.

Публикации IAmZlatan (@iamzlatanibrahimovic) 25 Августа 2017 года с 1:00 PDT

Ранее сообщалось, что Златан Ибрагимович подписал контракт с "Манчестер Юнайтед".

подробнее )

banner13